Przyciemnianie szyb

Przyciemniane szyby w samochodzie wyglądają niezwykle elegancko i szykownie, ale to nie jedyna ich zaleta. Dzięki nim możesz także zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo jazdy zarówno sobie, jak i swoim pasażerom. W okleimyibryke.pl przyciemnimy szyby Twojego krążownika szos za pomocą nowoczesnych, trwałych folii wysokiej jakości.

Przyciemnianie szyb – bezpieczeństwo, komfort, ochrona

Ciemne szyby kojarzą Ci się tylko z luksusowymi samochodami albo, co gorsza, z niepotrzebnym szpanem? Zupełnie niesłusznie. Przyciemnianie szyb za pomocą folii niesie za sobą także zupełnie inne korzyści. Są to:

  • bezpieczeństwo – w razie zbicia szyby odłamki zatrzymują się w folii, nie kalecząc nikogo;
  • komfort – przyciemniane szyby wpływają na znacznie mniejsze nagrzewanie się wnętrza auta, blokują także większość szkodliwych dla skóry promieni UV;
  • ochrona – oferowane przez nas folie gwarantują niski współczynnik odbicia i doskonałą przejrzystość.

Dzięki przyciemnianiu szyb Twoja bryka prezentuje się zatem elegancko, a podróżowanie w niej mija przyjemniej i bezpieczniej. Czego chcieć więcej?

Przyciemnianie szyb – tylko u nas

W okleimycibryke.pl oklejaniem aut zajmujemy się już od dekady. Jeśli interesuje Cię profesjonalne przyciemnianie szyb, to trafiłeś idealnie. Oferujemy Ci:

  • szybkie i dokładne wykonanie usługi;
  • wysokiej jakości materiały – nasze folie używane do przyciemniania posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty oraz są mocne i trwałe;
  • przystępne ceny;
  • fachowe doradztwo posiłkowane naszym wieloletnim doświadczeniem.

Warszawa i okolice – zapraszamy do nas! To właśnie my okleimy Ci brykę najlepiej!

logo

Łomianki ul. Mokra 43

 

kom.: 507 507 187, 506 733 677

 

biuro@okleimycibryke.pl