Zmiana koloru auta

Chcesz zmienić coś w swojej ukochanej bryce, ale nie bardzo wiesz co? Znudził Ci się jej dotychczasowy wygląd? A może kupiłeś używane cacko, które wszystko ma super, tylko nie kolor? Masz ochotę na coś naprawdę wyjątkowego, jak lśniące złoto albo czarny mat? Na szczęście zmiana koloru auta nie wymaga już wizyty u lakiernika! W okleimycibryke.pl zmienimy wygląd Twojego samochodu za pomocą wysokiej jakości, wytrzymałych i doskonale wyglądających folii.

Zmiana koloru auta za pomocą folii

W naszej firmie dysponujemy całą masą folii do oklejania samochodów, zapewniających przeróżne rezultaty, od metaliku, przez wykończenie błyszczące i perłowe, aż po mat. Pracujemy także z foliami typu carbon, dzięki którym uzyskać można efekt faktury. Odmienią one Twoją brykę nie do poznania. Dlaczego warto postawić na folie? Ponieważ to:

  • efektowna zmiana wizerunku samochodu,
  • ogromny wybór kolorów, tekstur i rodzajów wykończenia, o jakich lakiernikowi nawet się nie śniło,
  • trwałość na długie lata, dzięki wysokiej jakości stosowanych przez nas materiałów,
  • metoda stosunkowo niedroga,
  • metoda szybka i nieinwazyjna, folia nie uszkadza lakieru i zawsze można ją zerwać,
  • dodatkowa ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi i mechanicznymi.

Zmiana koloru auta – dlaczego właśnie my?

Oklejaniem samochodów zajmujemy się już od 10 lat. Dlatego właśnie wierzymy, że jeśli interesuje Cię zmiana koloru auta za pomocą folii, to swoje kroki powinieneś skierować właśnie do nas. Do swoich zadań podchodzimy z prawdziwą pasją, dlatego gwarantujemy Ci precyzyjne i szybkie wykonanie wszystkich zleconych nam prac.

Twoje miasto to Warszawa? Doskonale! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę. Jesteśmy pewni, że to my najlepiej okleimy Ci brykę!

logoob

Łomianki ul. Mokra 43

 

kom.: 507 507 187, 506 733 677

 

biuro@okleimycibryke.pl